Menu
Your Cart

Teslimat ve İade Şartları


1. Web sitemizden vereceğiniz yıkama, kuru temizleme veya ütü siparişleriniz, belirtilen bedelden yüksek ise adresten teslim alınır, işlem sonunda adrese teslim edilir. 

2. Sipariş sonrasında sizlere sipariş onayı gelecektir. Sipariş onayında, tercih ettiğiniz adresten alınma ve teslim zamanı eğer uygun ise onaylanacaktır.  Eğer uygun değilse, sizlerin de uygun olacağı yeni zaman için tarafınız aranacaktır.

2. Giysiler, ürünler veya materyaller teslim alınırken kontrol edilir, eğer ürünlerde herhangi bir deformasyon, problem veya  eksiklik var ise teslim alınma fişine not alınır.  Teslimden önce var olan problemlerden firmamız sorumlu değildir.

4. Firmamızda yapılan işlem sonucu oluşan kalıcı hasarlardan firmamız sorumludur. 

5.Web sitemizden yaptığınız alışverişleriniz Stok durumuna göre kargoya verilecektir. İade ve Garanti Şartları 1. Sitemizde satılan tüm endüstriyel tip ürünler 1 yıl süreyle, ev tipi ürünler 2 yıl süreyle üretici garantisi altındadır.

6. Satılan ürünler tahrip edilmeden, kullanılmadan ve ürünün tekrar kullanılabilirliği etkilemeden teslim tarihinden itibaren 7 gün içinde iade edilebilir. Gıda ürünlerinde özel şartlar vardır ve ürün bozulmadan iade edilmelidir.

7. İade edilecek ürünlerin ambalaj ve aksesuarları eksiksiz olmalıdır.

8. İade yapılmadan önce firmamızla irtibata geçilerek iade nedenleri konusunda mutabakata varılmalıdır.

9. İade sonucu olarak yapılacak geri ödeme, kredi kartı ise banka prosedürlerine bağlı olarak en geç 1 ay içerisinde, havale ödemelerinde ise en geç 1 hafta içerisinde yapılacaktır.